[personal profile] yuka13

***
На місцевих виборах 2015 я член ДВК від Самопомічі. Це не душевний поклик, послуга.
***

На першому засіданні ДВК виявилось, що голова вже є членом іншої ДВК від іншої партії. В нашій вона по квоті від "Соціалістів". Підозрюю, що вони просто взяли свою базу з минулих виборів і сфальшували заяви на членів ДВК.

***

Досвідчені колеги на першому ж засіданні намагались (не маючи на це права, це компетенція ТВК) обрати головою, когось з новачків.

***

Заступник голови - мати з двомісячною дитиною. Заяви на членів ДВК писались місяць тому. Намагалась відмовитись, але бувалі вмовили залишитись.

***

Перше враження, що 80% членів прийшли тупо заробити грошей: добові, премія, гонорари від партій.

***

Друге враження: не менше 95%.
***

Половина членів ДВК працюють членами ДВК більше 5 разів, "професіонали". Майже 40% студенти. Трое вчителі тієї школи.
***

Вчительки відразу почали збирати кошти на обід, на чай-каву-печиво, на обід 3 ментам+1 пожежник. Підозрюю професійну деформацію та непорядність. Хоча буду приємно здивований, якщо побачу обіцяний реальний звіт про витрати.
***

За 2 тижні до виборів я почав цікавитись чи буде в нас тренінг від політсили.
***

Тренінг провели за тиждень до виборів. Єдиний тренінг для спостерігачів та членів ДВК. Там були не всі члени ДВК, але виявилося, що серед них немає жодного голови, заступника або секретаря.
***

Наступного дня телефонували зі штабу. Спитали чи склав я присягу, чи почала працювати ДВК та нагадали, що в день виборів я повинен знаходитись на дільниці з 7 ранку і до закінчення підрахунку голосів, та кинули слухавку.
***

Нам призначили нового голову. Ніколи раніше на виборах участі не приймав. Балакучий. Студент. Авіаційний. Гордо каже, що буде авіаконструктором. Хоча по закінченню мріє жити у Абхазії. Їздить туди по можливості відпочивати двічі на рік до друзів сина "президента". Збирається зробити там карколомну кар'єру.
***

На моє прохання: "Без політики", голова дві години розповідав, як він автостопом відвідав Середню Азію, як там гарно жити, про гарне життя в Афганистані, та про згадану Абхазію, почавши з того, що на його думку ця війна, лише тому, що хтось заробляє ній гроші. А в Харкові немає безплатних ліків.
***

Його однокурсники голови ще в чотирьох ДВК.
***

Одного члена ДВК виведено зі складу рішенням ТВК.
***

Єдиний член ДВК, який за 3 доби до виборів не склав присягу, та не приступив до роботи, є представником "Нової держави" (це нова назва комуністів).
***

В крайній до виборів четвер знову телефонували зі штабу. "За для покращення комунікації" (цитата) спитали номер моєї дільниці.

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

yuka13

January 2017

S M T W T F S
1234567
89 1011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 20th, 2017 04:51 am
Powered by Dreamwidth Studios